تجهیزات ورزشی و تندرستی ۲۱ محله نگین خلیج فارس تامین شد

تجهیزات ورزشی و تندرستی ۲۱ محله نگین خلیج فارس تامین شد

میرداد میردادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این تجهیزات ورزشی شامل میز تنیس روی میز، میز فوتبال دستی بزرگ،  راکت تنیس روی میز، توپ فوتبال، توپ بسکتبال، توپ والیبال، دارت، شطرنج، تیر دروازه گل کوچک و سایر لوازم ورزشی است.

وی ادامه داد: شهرداری قشم در راستای افزایش شور و نشاط اجتماعی و همچنین بالا بردن سطح سلامت قشموندان، بر اساس نیازسنجی‌های انجام شده این اقلام ورزشی را تهیه و تامین کرده که از هفته گذشته در حال توزیع آنها در میان محلات شهر قشم هستیم.

شهردار قشم با تاکید بر اینکه ورزش سهم بسزایی در ایجاد شور و نشاط در جوانان و مردم این شهر دارد، گفت: کاهش ناهنجاری های اجتماعی، عدم گرایش به مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی و توسعه فرهنگی و اجتماعی از جمله مزایای سوق دادن جوان این شهرستان مرزی به سمت ورزش است.

میردادی با اشاره به اینکه توسعه ورزش به نوعی ضامن سلامت جسمی و روانی افراد جامعه است که باید مورد توجه مسوولان امر قرار گیرد، افزود: توسعه ورزش به ویژه ورزش های همگانی همواره مورد تاکید خاص مقام معظم رهبری قرار گرفته است که باید همتراز با ورزش قهرمانی به آن پرداخته شود.

 

نوشته های مرتبط