شورای شهر قشم برای بررسی بودجه 1402 شهرداری تشکیل جلسه داد

شورای شهر قشم برای بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تشکیل جلسه داد

نشست شورای اسلامی شهر قشم با دستور کار بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری این شهر برگزار شد.

طی این نشست که با حضور دکتر میرداد میردادی شهردار قشم و مجموعه مدیران شهرداری برگزار شد، اعضای شورای اسلامی شهر قشم نقطه نظرات خود در خصوص بودجه ۱۴۰۲ را اعلام و بر محله محوری هر چه بیشتر بودجه به منظور تسریع روند تحقق مطالبات شهروندان تاکید کردند.

حاج حبیب بازماندگان قشمی رئیس شورای اسلامی شهر قشم تشدید نظارت شهرداری بر روند اجرای پروژه ها توسط پیمانکاران تاکید و تصریح کرد: اقدامات باید به لحاظ کمی و کیفی در بهترین سطح ممکن انجام شود تا حراست از بیت المال و هزینه کرد مطلوب آن محقق شود.

دکتر محمدرضا اسلامی نایب رییس شورای اسلامی شهر قشم نیز گفت: پروژه های نیازمند حفاری و کنده کاری در سطح شهر باید با قید فوریت به اتمام رسد و یا متوقف شوند تا بتوان شهر را برای میزبانی از مهمانان نوروزی آماده کرد. وی افزود: تامین سرویس بهداشتی سیار از مهمترین نیازمندی های شهر قشم در ایام نوروز است و باید برای میزبانی شایسته از مسافران و گردشگران در این زمینه تدابیر لازم عملیاتی شود. اسلامی تسریع روند ساماندهی دست فروشان سطح شهر را خواستار شد و گفت: شهر با رشد روز افزون دست فروشان مواجه است و تعلل در ساماندهی می تواند علاوه بر معضل آفرینی، هزینه های مادی و اجتماعی ساماندهی را نیز افزایش دهد.

مهندس مریم خادمی عضو شورای اسلامی شهر قشم نیز گفت: تعیین تکلیف سگ های ولگرد در سطح شهر از مطالبات مردمی است و عملکرد شهرداری در این راستا باید برای مردم محسوس باشد. وی تصریح کرد: تشدید نظارت شهرداری بر پروژه های عمرانی یک ضرورت است و توام با آن باید روند اطلاع رسانی خدمات شهرداری و شورای شهر باید تقویت شود. عضوی شورای اسلامی شهر قشم بیان کرد: آسفالت محلات باید بیش از نوروز و حضور گسترده مسافران به سرانجام برسد.

دکتر احمد شب تاریانی عضو شورای اسلامی شهر قشم نیز اظهار داشت: تجربه و جوانی دو مولفه پیشران موجود در شهرداری قشم است که باید نهایت بهره‌برداری را از آن داشت. وی ادامه داد: تسریع روند پروژه های تعریف شده در بودجه، مطالبه به حق شهروندان است و شورای شهر هیچگونه کوتاهی را در این زمینه نمی پذیرد. شب تاریانی خاطرنشان کرد: کیفیت و سرعت خدمات باید بیش از پیش برای شهروندان محسوس و ملموس باشد.

بی بی مریم پیرزنده عضو شورای اسلامی شهر قشم نیز تاکید کرد: توانمندسازی نیروهای شهرداری در حوزه های مختلف باید در اولویت‌ قرار بگیرد تا بتوان نیازمندی های موجود در حوزه نیروی انسانی را از طریق کارکنان موجود برطرف کرد.

دکتر میرداد میردادی شهردار قشم تصریح کرد: مجموعه شهرداری تمام توان خود برای ارتقای سطح خدمات به شهروندان را به کار خواهد گرفت و همراهی شورا و شهروندان از مهمترین ویژگی های حاکم بر مجموعه مدیریتی شهر قشم است.

نوشته های مرتبط