پایانه مسافربری شهرداری قشم فرصتی طلایی در صنعت حمل و نقل جزیره است

پایانه مسافربری شهرداری قشم فرصتی طلایی در صنعت حمل و نقل جزیره است

مدیرکل حمل‌ و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای کشور گفت: پایانه مسافری غدیر شهرداری قشم یک فرصت طلایی در صنعت حمل و نقل این جزیره است.

داریوش باقرجوان مدیرکل حمل‌ و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای کشور ظهر امروز در راس هیاتی با همراهی دکتر میرداد میردادی شهردار قشم از نخستین و تنها پایانه مسافربری شهرستان قشم بازدید کرد.

وی در این بازدید با بیان این مطلب اظهار داشت: پایانه مسافربری غدیر شهرداری قشم بسیار آبرومندتر از وضع سابق حاکم بر حمل و نقل این شهرستان است.

مدیرکل حمل‌ و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای کشور تصریح کرد: البته همچنان تا رسیدن به نقطه مطلوب و درخور شان و نام قشم فاصله وجود دارد.

باقرجوان ادامه داد: چندین سال بود حمل و نقل قشم به درستی ساماندهی و شکل نگرفته بود و این پروژه شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم اقدامی فاخر است که همت بلند شهرداری و شورای شهر را نشان می دهد.

دکتر میرداد میردادی شهردار قشم نیز گفت: این پایانه مسافربری به عنوان نخستین ترمینال مسافربری جزیره قشم با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: مساحت عرصه پایانه مسافربری غدیر شهرداری قشم ۶ هزار متر مربع، مساحت اعیان آن ۵۰۰ متر مربع و سومین پایانه مسافربری استان هرمزگان است که برای ۲۰۰ نفر نیز اشتغال زایی دارد.

شهردار قشم خاطرنشان کرد: فاز توسعه این طرح نیز برای رساندن آن به سطحی درخور شان مردم، مسافران و گردشگران جزیره در آینده ای نزدیک عملیاتی خواهد شد.

نوشته های مرتبط