پيام شهردار

خدای عزوجل را شاکرم که توفیق خدمت به خلق را برای این حقیر نصیب گردانید ، خلقی که در پاسداری از خطه ی نیلگون خلیج همیشه فارس همیشه همت گمارده اند.

اکنون با یاری جستن از پروردگار و با یاری همه ی شهروندان و در کنار اعضای محترم شورای اسلامی شهر قشم امید آن دارم که در ساختن  و عمران و آبادانی قشم همت بگمارم .

امید آن دارم که با توکل به خداوند متعال و با مساعدت دولت مردان صادق و تلاشگر و همکاری مسئولین ایثارگر و فداکار و همکاری شورای اسلامی و مردم فهیم هر روز شاهد عمران و آبادانی بیشتر شهر قشم باشیم .

همان طور که استحضار دارید شهرداری موسسه ای غیردولتی،خودکفا و یک سازمان محلی بوده که به موجب قوانین مربوطه،بایستی کلیه هزینه های عمرانی و جاری خود را از طریق درآمدهای محلی تامین نماید لذا دستگیری و کمک و همیاری اهالی نجیب و دلسوز شهر قشم در پرداخت حق و حقوق قانونی شهرداری ما را در ارائه خدمات بهتر و بیشتر و اجرای پروژه های عمرانی مطلوب در سطح شهر یاری خواهد بدیهی است آنچه تحقق خواسته شهروندان و پاسخگویی به سطح انتظارات مردم میسر نمیگردد مگر با مشارکت همه شهروندان .

به هر حال صبر و حوصله و همت شهروندان،تلاش ایثارگرانه زحمت کشان شهرداری و روحیه مشارکت جویی اهالی دست بر دست هم داده و عنایت حق تعالی که مزید بر همه علت هاست موجب اجرای موفق آمیز بخشی از پروژه های مورد نیاز شهر و در نهایت توسعه و عمران و آبادانی شهرمان میگردد.البته توجه و عنایات دولت کریمه جمهوری اسلامی در مساعدت های مالی به پروژه های عمرانی را نباید فراموش کرد

انجام و اجرای پروژه های عمرانی مورد نیاز شهر ، زیباسازی و بهبود فضاهای شهری و بهبود خدمات شهری به رفع کمبودها و برآورده ساختن نیازمندی های اساسی و فراهم نمودن بسترهای لازم توسعه و ترقی برای شهر خواهد بود . امید است با یاری جستن از فضل الهی و مشارکت ارکان مردمی و دولتی بتوانیم در رشد و ترقی قشم همت گماریم .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *