تاکید شورای شهر قشم بر حمایت از گروه‌های هنری افتخارآفرین

تاکید شورای شهر قشم بر حمایت از گروه‌های هنری افتخارآفرین

رئیس شورای اسلامی شهر قشم بر لزوم حمایت همه جانبه از گروه‌های هنری افتخارآفرین تاکید کرد و گفت: گروه هنری «فجر» راه یافته به جشنواره سراسری تئاتر بسیج یکی از این گروه‌های هنری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم، مسئول بسیج هنرمندان شهرستان قشم امروز با رئیس شورای اسلامی شهر قشم دیدار و گفتگو کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر قشم در این دیدار بر لزوم حمایت همه جانبه از گروه های هنری افتخار آفرین بویژه در حوزه ارزش های اسلامی تاکید و تصریح کرد: شورای شهر قشم همواره حامی هنرمندان خواهد بود.

حبیب بازماندگان قشمی افزود: بسط و توسعه هنر فاخر، ارزشمند و تاثیرگذار تئاتر و نیز پرورش نیروهای هنرمند متعهد و متخصص در حوزه هنری مهمترین هدف از این حمایت ها است.

وی تصریح کرد: در همین راستا گروه هنری «فجر» راه یافته به جشنواره سراسری تئاتر بسیج سودای عشق از سوی شورا و شهرداری قشم متناسب با منابع مالی موجود حمایت خواهد شد.

مسئول بسیج هنرمندان شهرستان قشم نیز در این دیدار گفت: گروه هنری فجر با نمایش «لاک پشت‌ها زیر زمین نفس می‌کشند» به کارگردانی کمیل جعفری هنرمند نام آشنای جزیره قشم و استان هرمزگان به جشنواره سراسری تئاتر بسیج راه یافته است.

رضا گلستانی خاطرنشان کرد: این گروه هنری جهت شرکت در جشنواره از ۲۰ الی ۲۴ دیماه عازم مشهد مقدس است و حمایت مسئولان می تواند در ثبت افتخار برای هرمزگان و قشم مثمر ثمر باشد.

انتهای پیام/.

نوشته های مرتبط