جشن‌های رضوی در قشم برگزار می‌شود

جشن‌های رضوی در قشم برگزار می‌شود

شهردار قشم از برگزاری جشن‌های ویژه ولادت امام رضا(ع) و تجلیل از ۱۰۰ دانش آموز نخبه این شهر با مشارکت این مجموعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم، دکتر میرداد میردادی شهردار قشم با اعلام این خبر افزود: سیاسیت کلی شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم بر محله محوری برنامه‌ها است.

وی افزود: در همین راستا جشن های ویژه ولادت امام رضا(ع) در قشم از طریق مشارکت شهرداری با مجموعه های فرهنگی فعال محلات و مساجد برگزار می شود.

شهردار قشم تصریح کرد: سه‌شنبه شب جشن میلاد نور در مسجد امام رضا(ع) برگزار خواهد شد و همزمان با آن ۲ کاروان شادی در سطح شهر قشم به حرکت در خواهد آمد.

میردادی ادامه داد: این جشن با مشارکت شهرداری و شورای شهر، آستان مقدس امامزاده سید مظفر و هیئت حضرت علی اصغر(ع) برگزار می شود.

وی اضافه کرد: چهارشنبه دهم خردادماه نیز جشن میلاد امام رضا(ع) به صورت محله ای در محله امام حسین(ع) با مشارکت گروه فرهنگی هنری ایثار و همچنین روبروی مجتمع های تجاری سیتی سنتر برپا خواهد شد.

شهردار قشم خاطرنشان کرد: همزمان با سالروز میلاد امام رضا(ع) یکصد نفر از دانش اموزان نخبه شهر قشم توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم تجلیل می شوند.

نوشته های مرتبط