سخن روز
انَّ الصَّلَاةَ تَنْهَى عَنِ الْفَحْشَاءِ وَالْمُنكَرِ(سوره عنکبوت ایه  45) به درستی که نماز از هر کار قبیح و نابایستی باز میدارد

افزونه جلالی را نصب کنید. 20 شوال 1443 Saturday, 21 May , 2022 ساعت ×
خیابان رسالت شرقی قشم توسط شهرداری تعریض میشود
۰۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۱۵

سید مسعود آل عبایی؛ شهردار قشم با اشاره به پروژه های فعال بهسازی معابر در شهر قشم، اظهار کرد: در جهت بهسازی معابر سطح شهر و رفاه شهروندان، اصلاح هندسی و تعریض بخشی از خیابان رسالت شرقی که عرض کمی داشت، در دستور کار شهرداری قرار گرفت. شهردار قشم با تاکید بر جزئیات این طرح، […]

پ
پ

سید مسعود آل عبایی؛ شهردار قشم با اشاره به پروژه های فعال بهسازی معابر در شهر قشم، اظهار کرد: در جهت بهسازی معابر سطح شهر و رفاه شهروندان، اصلاح هندسی و تعریض بخشی از خیابان رسالت شرقی که عرض کمی داشت، در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

شهردار قشم با تاکید بر جزئیات این طرح، تصریح کرد: پیش از این قسمتی از خیابان رسالت شرقی که عرض کمی داشته تعریض شده است و هم اکنون با همت همکارانمان در شهرداری، اصلاح هندسی بخش دوم این خیابان و تعریض آن در حال انجام است.

آل عبایی در ادامه افزود: برای این پروژه که مساحتی برابر با ۵۶۰ متر مربع دارد، ۸۰۲ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و اجرای آن به شرکت نهان زرین قشم واگذار شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پیش بینی میشود که پروژه تعریض این خیابان تا ابتدای مرداد ماه سال جاری پایان یابد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شـماره تمـاس 35220100 -076
پسـت الـکترونیـکی info[at]qeshmcity.ir
آدرس پسـتی قشم، میدان امام خمینی، خیابان امام خمینی، ساختمان شهرداری قشم