معرفی ظرفیت‌های گردشگری قشم در نمایشگاه بین المللی گردشگری

معرفی ظرفیت‌های گردشگری قشم در نمایشگاه بین المللی گردشگری

شهردار قشم با حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، ظرفیت‌ها و فرصت‌های گردشگری این شهر را تشریح کرد.

️به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم، دکتر میرداد میردادی شهردار قشم با حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران به تشریح ظرفیت‌ها و فرصت‌های گردشگری این شهر را تشریح کرد.

️میردادی اظهار داشت: برخورداری شهر قشم از سواحل ماسه ای و چشم انداز دو جزیره لارک و هرمز از مهمترین ظرفیت های گردشگری است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند و پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری مغفول مانده بسیاری نیز در این بخش وجود دارد.

️وی افزود: شهر قشم برای گردشگران علاقه مند به تاریخ نیز جاذبه هایی همچون قلعه پرتغالی‌ها، شهر تاریخی کولغان و غار خوربس را دارد که می توان ساعت ها مشغول بازدید از آن ها بود.

️شهردار قشم تصریح کرد: پارک زیتون، سینما دریا و دریاچه هامون نیز از جمله ظرفیت هایی است که طبیعت گردی گردشگران در شهر قشم را دلپذیر و امکان تفریحات دریایی را فراهم آورده است.

️میردادی ادامه داد: مراکز تجاری فراوان با تنوع بالای اقلام در کنار ادویه‌جات و غذاهای محلی و دریایی دیگر ظرفیتی است که سفری دل چسب را برای مسافران رقم می زند.

️گفتنی است، مهندس صفر صادقی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان و دکتر محمد محسنی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان نیز در این نمایشگاه حضور دارند و رونمایی از طرح دهکده گردشگری باغو از برنامه های محوری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری است. هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۲۳ تا۲۶ بهمن در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر است.

نوشته های مرتبط